menu Disco-Train

Ons Paviljoen 11 – Zandvoort


Ons Paviljoen 11 – Zandvoort

Locatie: Ons Paviljoen 11 - Zandvoort
Adres: Strandafgang de Favauge, Paviljoen 11 Zandvoort Nederland

Ons Paviljoen info

ONS PAVILJOEN
Ons Paviljoen is een gezellig strandpaviljoen, gelegen in het hart van Zandvoort. De sfeer is ongedwongen, waarbij iedereen zichzelf kan en mag zijn.

Het paviljoen heeft een groot zonnig terras waar altijd wel een hoekje te vinden is om uit de wind te zitten, even bijkomen met een lekker kopje koffie of drankje. Ons Paviljoen serveert zowel binnen als buiten ontbijt, lunch of diner.

Ons Paviljoen
Door de gunstige ligging is Ons strandpaviljoen 11 zeer goed bereikbaar. Het paviljoen ligt centraal gelegen aan de zogenaamde “Middenboulevard” van Zandvoort, de Boulevard de Favauge. Vanaf het treinstation in Zandvoort is het een kleine 7 minuten lopen.

Eten & Drinken
Het paviljoen beschikt over een klein, gezellig restaurant met een intieme sfeer. Daarnaast beschikken ze over een ruim terras vol in de zon of juist in de schaduw. Plof lekker neer op een van onze heerlijke banken onder de veranda. Het uitzicht op zee is op ieder moment van de dag prachtig. Ze hebben een uitgebreide drankenkaart met huisgemaakte cocktails. Neem daar een van onze borrelhapjes bij en je dag kan niet meer stuk!

In de keuken werken ze met dagverse producten en wordt alles met zorg voor je bereid.

KORTOM:
Ons Paviljoen is dé ideale locatie voor de Disco-Train Beach Party’s.


Routeplanner

Wanneer je naar Zandvoort komt kun je ook een routeplanner gebruiken, scroll  verder voor Google-Maps route planner.

MET O.V.
Zandvoort is goed te bereiken met het openbaar vervoer. De bussen stoppen in het centrum, vlakbij het raadhuis. Kijk voor de dienstregeling op 9292 ov-reisinfo of www.connexxion.nl

MET DE TREIN:
Kom je met de trein? Dan loop je binnen 7 minuten naar Ons Paviljoen.


ROUTE naar Meijer aan zee